קנדידה
הרצאות מבוקשות
טיפול טבעי במחלות
הסודות של ענת
ניקוי רעלים
ד"ר אמא
מה יש לאכול

פורום טיפול בקנדידה, תזונה, תוספי מזון וצמחי מרפא של ענת טל

הודעה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד  מגנזיום ואכילת מתוקיםקרן 16:56 22/07/19
    תגובה
היי,
יש לי שתי שאלות:
1.אמרו לי להתחיל לקחת מגנזיום משתי סיבות:השרירים שלי תפוסים כל הזמן וגם בגלל שאני סובלת מחרדות קשות ואמרו לי שזה יכל להרגיע.רציתי לשאול:איזה סוג מגנזיום נספג הכי טוב והכי יעיל למצבי?יש כל כל הרבה סוגים של מגנזיום ואין לי מושג מה לקנות.בתקופה האחרונה לקחתי מגנזיום אוקסיד הידרוקסיד 520 מג,עכשיו זה נגמר לי ואשמח לדעת איזה סוג מגנזיום הכי מומלץ לי.

2.אמא שלי מכינה הרבה דברים טעימים ומתוקים ולא כל כך בריאים.אני לא מצליחה לשלוט באוכל ויש לי בולמוסי אכילה שאני פשוט אוכלת ללא הרף ואז כואבת לי הבטן ואני רוצה להקיא הכל,גם כי אני לא רוצה להשמין.אבל הבעיה העיקרית היא שאחרי שאני אוכלת את הדברים המתוקים והלא בריאים יש לי ממש חרדות!!! זה איום ונורא,אני רק רוצה להנות קצת כמו כל אדם רגיל....החרדות מגיעות גם כשאני אוכלת תמרים,אני מאוד אוהבת תמר עם אגוז אבל אחר כך גם אני חא יכולה להפסיק לאכול כי זה מאוד טעים לי ואני תוקעת איזה חמישה תמרים וגם יש לי אחר כך חרדות.זה קורה גם כשאני אוכלת פירות,שהרי ידוע שבפירות יש סוכר.אני לא מצליחה להיות על דיאטה מגבילה ולהתענות ולא לאכל או לאכל קצת דברים טעימים.לכן אני שואלת,יש אולי איזה כדור/צמח/לא יודעת מה שאני יכולה לקחת כל יום אחרי אכילת דברים לא בריאים שיסתור את הרגשת החרדה שלי?? זו שאלה מוזרה אבל אני חייבת עזרה.אולי איזה מתכון טבעי שאפשר להכין שמוציא מיד את כל האוכל הרע וכתוצאה מכך אין חרדות וגם מרזים כי האוכל בחוץ??
תודה....
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   מגנזיום ושליטה באכילהשליחת דוא"ל לכותב ההודעהענת טל 22:16 22/07/19
היי קרן,
לשאלות שלך אין תשובה אחת נכונה ומוחלטת. זה מורכב מהרבה דברים יחד. אשמח לפרט לך.
צרי אתי קשר ונשוחח 054-4405502

ענת טל - נטורופתית
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   יש אפשרות להתכתב..?קרן 19:40 23/07/19
תודה על המענה.קל לי להתכתב ואני ממש לא אוהבת בטלפון...אפשר להתכתב אולי?
תגובה ללא תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   כן. 054-4405502ענת טל 12:17 04/09/19


יש לך שאלה?

הסודות של ענת

אני מבטיחה לא לשמור סודות, ולעדכן תמיד על כל מה שלא תמיד יספרו לנו בנוגע לבריאות שלנו ובעיקר על איך לשמור עליה. מלאו כאן שם ואי מייל ותתחילו לקבל ממני את כל הסודות