קנדידה
הרצאות מבוקשות
טיפול טבעי במחלות
הסודות של ענת
ניקוי רעלים
ד"ר אמא
מה יש לאכול

פורום טיפול בקנדידה, תזונה, תוספי מזון וצמחי מרפא של ענת טל

הודעה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד  שאלה מגולשיעל 21:53 11/11/13

שלום, rnאני בת 19, התחלתי לקיים יחסי מין בפעם הראשונה לפני ארבעה חודשים עם בן זוגי מזה חמישה חודשים. לאחר כחודש התחלתי לחוות תסמינים של דלקת בשתן - צריבה במתן שתן, אי נעימות באזור הבטן התחתונה והרגשה כאילו "לא יצא כל הפיפי".. כאילו עוד נשארו כמה טיפות. rnהדבר הציק לי מאוד. נבדקתי ע"י רופא, עשיתי מס' תרביות שתן שיצאו שליליות לדלקת בדרכי השתן, אך הרופא ביחידה המליץ לפנות לגניקולוג לבדיקה של דלקת בנרתיק. הגניקולוגית לקחה לי משטחים ובדקה כלמידיה והימצאות של חיידק/פטריה בנתריק. גם התוצאות הנ"ל יצאו תקינות. יש לציין כי כחודש וחצי לאחר שהופיעו לי התסמינים הראשונים, התחלתי להרגיש כאבים גם בדגדגן. בנוסף, אני לא מצליחה לקיים יחסי מין - סובלת מצריבה קשה במהלך החדירה.rnאתמול הגעתי שוב לרופאת הנשים שלקחה לי שני משטחים - וגנילי ומהשופכה, והפנתה אותי במקביל לאורולוג.rnרציתי לברר אולי יש לך מושג מה זה יכול להיות? אני סובלת מזה כבר ארבעה חודשים. שורף לי, כואב לי וזה לא עובר.rnאם יש הצעות/פתרונות/עצות אשמח לשמוע. וסליחה על הפתיחות :)

תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   דלקת בדרכי השתן וכאבים באזורשליחת דוא"ל לכותב ההודעהענת טל 22:15 13/01/14
במצב שתיארת הכי חשוב הוא האבחון הנכון. אם האבחון נכון אז הטיפול יהיה מדויק. בכל הקשור לכאבים בנרתיק ובשלפוחית השתן, התזונה היא משמעותית.
מצרפת קישור שיכול לעזור:
http://www.refuativit.co.il/index2.php?id=64&lang=HEB

ענת טל
נטורופתית N.D


יש לך שאלה?

הסודות של ענת

אני מבטיחה לא לשמור סודות, ולעדכן תמיד על כל מה שלא תמיד יספרו לנו בנוגע לבריאות שלנו ובעיקר על איך לשמור עליה. מלאו כאן שם ואי מייל ותתחילו לקבל ממני את כל הסודות