קנדידה
הרצאות מבוקשות
טיפול טבעי במחלות
הסודות של ענת
ניקוי רעלים
ד"ר אמא
מה יש לאכול

קנדידה - טיפול פרקטי ויעיל בקנדידה

קנדידה - מה זה בכלל?
אם מערכת העיכול היא תקינה, כמו שהפטריה נכנסה, כך היא תצא, בכיוון אחד, דרך הצואה. לא סתם חלק נכבד ממערכת החיסון שלנו פרושה לאורך מערכת העיכול. רוב הזיהומים מגיעים דרך הפה אל מערכת העיכול ולעיתים משם, אל הדם וכך לכל הגוף. מערכת העיכול בנויה בצורה כזאת שתוכל להגן על עצמה ועל הגוף ממגוון פולשים לא רצויים.
טיפול בקנדידה בזמן היריון והנקה
נשים רבות דוחות את הטיפול בקנדידה אם הן נמצאות בהיריון או מניקות. דחיית הטיפול עלולה להימשך זמן רב ואיתו עלולה להגיע גם החמרה במצב. איך בונים טיפול לאישה בהיריון או בזמן הנקה ולמה לא כדאי לדחות את קבלת הטיפול.
פטריות על הפטמות בהנקה
הופעה של פטריות בכל חלק בגוף זוהי תופעה שיכולה להיות מציקה, אבל כשהן מופיעות על הפטמות בהנקה זה עלול להיות מטריד במיוחד ולהפריע לכל תהליך ההנקה. איך פטריות בכלל מגיעות לפטמות? ומה עושים כדי להפטר מהן?
דיאטת קנדידה - הדרך הקלה!
אמאל'ה! דיאטת קנדידה!!! לא להיבהל... זה רק נשמע מפחיד... העיקרון של דיאטת הקנדידה בסך הכל אומר – לאכול בריא. בהתחלה זה נראה קשה ובילתי אפשרי, אבל ככל שמתקדם הזמן ולומדים מה, למה ואיך, זה הולך ונהיה קל יותר ואפילו מהנה ומספק!
מה הבעיה האמיתית עם צריכת סוכר?
רובנו יודעים שצריכת סוכר מוגזמת עלולה לגרום להשמנה, אולי לכולסטרול גבוה ולסוכרת, אבל לצריכת הסוכר יש עוד הרבה נזקים וחלקם חמורים מאוד. לפירוט רשימת הנזקים
האמת על הקנדידה
הרבה נאמר על הקנדידה. הסתירות במידע על הקנדידה באינטרנט ובין אנשי המקצוע השונים מוכרות לי היטב. אז מה באמת נכון ומה לא נכון?
דיאטת קנדידה - מותר ואסור
ישנן באינטרנט כל מיני גרסאות לדיאטת הקנדידה וביניהן יש סתירות ברשימת המאכלים המותרים והאסורים בזמן דיאטת הקנדידה. איך יודעים מה נכון??? שואלים שאלות ודורשים הסברים לסיבות מאחורי ההמלצות.

יש לך שאלה?

הסודות של ענת

אני מבטיחה לא לשמור סודות, ולעדכן תמיד על כל מה שלא תמיד יספרו לנו בנוגע לבריאות שלנו ובעיקר על איך לשמור עליה. מלאו כאן שם ואי מייל ותתחילו לקבל ממני את כל הסודות