הרצאות בנושא
אורח חיים בריא

אני כבר אשן בקבר

מכירים את זה שאתם הולכים לישון מוקדם, נרדמים בקלות, ישנים לילה שלם וקמים רעננים ומלאי אנרגיה? לא? לא זוכרים כזה לילה? בהרצאה אני אספר על המחקרים הכי מפתיעים וקיצוניים בתחום השינה ואיך אפשר לישון הרבה יותר טוב ולהתעורר בהרגשה של מיליון דולר.

לסבתא שלי יש חגורה שחורה בקראטה

יש מקום אחד בעולם שבו אם תגידו למישהו שהוא נראה צעיר לגילו זה יחשב כעלבון. שם, כשהם רוצים להחמיא זה לזה הם אומרים: "אתה נראה זקן היום". כאשר הכוונה שלהם היא שהאדם נראה יפה וחכם בבשלותו. מה הם יודעים שאנחנו עדיין לא? מה הסוד שלהם?

10 דברים שאף פעם לא סיפרו לכם על ירידה במשקל

דברים שחובה לדעת כשמנסים לרדת במשקל ואף אחד (באמת) לא מדבר עליהם. גם אם כבר שמעתם הכל על ירידה במשקל והייתם במיליון הרצאות על דיאטות, את זה אני מבטיחה לכם עוד לא שמעתם. כל האמת (הלא קשה בכלל - להפך) על ירידה במשקל.

סודות של רזים

מכירים את הרזים המעצבנים האלה שאף פעם לא עולים במשקל? הייתם רוצים להיות כאלה? מי לא היה רוצה? אבל זה לא הולך לקרות כמובן. הגנטיקה שלנו נקבעה כבר מזמן אבל זאת לא הסיבה. הסיבה היא שפשוט אין דבר כזה רזון גנטי וגם אין השמנה גנטית. אני אראה לכם איך הרזים שומרים על המשקל כל כך בקלות ומה אפשר ללמוד מהם וליישם כבר מחר.

הסודות שמסתתרים בבדיקות הדם שלכם

אנחנו שומעים כל הזמן שאין מספיק רופאים. לא רק שומעים, גם מרגישים כמה קשה לקבוע תורים בזמן סביר לייעוץ או טיפול אצל רופאים ורופאות. אני חושבת שיש מספיק רופאים אבל יש לנו בעיה אחרת – יש יותר מדי חולים. צריך להוריד משמעותית את מספר החולים והדרך היחידה לעשות את זה היא שכל אחד יהיה הרופא של עצמו.

מבטטת כורסא לעדכון גרסא

התרופה הכי חזקה בעולם – פעילות גופנית. על המיתוסים שגורמים לנו להימנע מפעילות גופנית, היתרונות שלא מדברים עליהם ועל השיטות שעוזרות להתמיד בפעילות שבאמת נבדקו מחקרית.